Zespół Weselny Fenix

Witamy na stronie Zespołu Weselnego Fenix! Jesteśmy zespołem muzycznym z ponad 24-letnim doświadczeniem, który z pasją i zaangażowaniem tworzy niezapomniane chwile na najważniejszych uroczystościach w życiu. Nasza misja to sprawić, by każde wesele, na którym występujemy, było wyjątkowe i pełne radości.

Historia
Nasza przygoda z muzyką rozpoczęła się ponad dwie dekady temu, kiedy to grupa zapalonych muzyków postanowiła połączyć siły i stworzyć zespół, który będzie w stanie rozgrzewać serca i poruszać stopy do tańca na każdym przyjęciu.

Doświadczenie
Działając na scenie muzycznej od ponad 24 lat, zdobyliśmy szerokie doświadczenie, które pozwala nam sprostać najwyższym oczekiwaniom naszych klientów. Z radością dzielimy się z Wami naszym talentem, profesjonalizmem oraz niezwykłą energią, którą zarażamy każdego uczestnika wesela lub innej imprezy okolicznościowej, podczas koncertu.

Repertuar
W naszym repertuarze znajdziecie różnorodne utwory, które zaspokoją gusta nawet najbardziej wymagających gości. Zaczynając od tradycyjnych polskich piosenek, przez przeboje muzyki rozrywkowej, po najpopularniejsze hity międzynarodowe – potrafimy stworzyć niepowtarzalną atmosferę, która porwie każdego do wspólnej zabawy.

Posłuchaj:

Fenix Trójkąty i kwadraty ( Dawid Podsiadło cover)